Ereno Ofis'e hoşgeldiniz.

Firmamız, sürekli büyüyen müşteri portföyü ile yurtiçi ve yurt dışında birçok projeye imzasını atmıştır ve atmaktadır.üzerinde,5,000 m2 kapalı alanı ile başta ofis mobilyaları ve koltukları olmak üzere iş merkezleri, yönetim binaları, bankalar, özel şirketler, okul, yurt, hastane, oteller, dershane, resmi daireler vb. projeli işlerde müşterilerine çözümler sunmaktadır.

ERENOOFİS, ürün yelpazesi itibari ile VIP alanlar, Yönetici Masa Takımları, Personel Çalışma Alanları, Çalışma İstasyonları, Panel Sistemleri, Toplantı Masaları, Karşılama alanları ve Depolama Sistemler ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Vizyonumuz,

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, tasarım ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, yaşamı kolaylaştıran, kaliteli, modern, estetik ve ergonomik çözümler sunarak Türkiye ve Uluslararası alanlarda lider ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz,

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki ve yasal kurallara saygılı ve bu kurallara riayet eden, çalışanlarına, müşterilerine ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli geliştiren bir kurum olmaktır. Bunun için Toplam Kalite Yönetimi felsefesini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek mükemmele yolculukta devamlı mesafe katetmektir.

Kalite Politikamız

Müşteri ve çalışanları ile bir bütün olan, bu bütünün gelişmesi, büyümesi için sürdürülebilir gelişme bilinci ile misyon ve politikalarını sürekli gözden geçirmeyi benimseyen, bu düşünceyle ürünleri, hizmetleri, bunları ortaya çıkaran süreçleri sürekli iyileştirme amacında olan

Ürün güvenirliği ve çevre bilincini, üretimin vazgeçilmez parametresi sayar.
Yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla teknolojinin bütün imkânlarını müşterilerine sunar.
Müşteri beklentilerini esas nokta görerek, üretim, satış ve satış sonrası süreclerini buna göre düzenler.
Hizmet kalitesinin artmasındaki en önemli unsur olarak insana yatırımı görmektedir. Bünyesindeki personelin gelişmesini, istihdamını ve memnuniyetini sağlamak için gelişen teknolojinin imkânlarından ve eğitim araçlarından faydalanır.
ERENOOFİS, müşteri beklentilerine ve topluma karşı sorumluluk bilincindedir ve sürdürülebilir hizmet politikası benimsemiştir.

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi yazıp enter'e basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.